Ви зараз переглядаєте Презентація збірки романтичних історій «Бо кохаю»

Презентація збірки романтичних історій «Бо кохаю»

13 березня о 12.00 у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського відбудеться презентація збірки романтичних історій «Бо кохаю» (колектив авторів: Олена Павленко, Анна Пахомова, Надія Голубицька, Галина Голдінова, Анфіса Сметаніна, Ніна Ягоджинська, Софія Ламах).

Кохання – це найкраще почуття у світі. Саме воно змушує всесвіт обертатися. Поети складають про нього вірші, по радіо постійно лунають про нього пісні, воно найсвітліше з того, що є на Землі. Разом з тим, це найбільша таємниця всіх часів. Напевно, кожен шукав відповідь на запитання: що таке кохання? Що це за почуття, яке може давати крила і піднімати на вершину блаженства або навпаки – скидати в найглибшу прірву? У чому його сила? Але навряд чи знайдеться достатньо слів, щоб висловити його зміст.

Тема кохання об’єднала твори різних авторів збірки. Кожен з них розповідає свою історію, зі злетами і падіннями героїв, їх таємницями і справжніми цінностями. Кожен герой або героїня йдуть власним шляхом, помиляються, здійснюють безумства або геройські вчинки. Чому вони це роблять? Бо кохають…

Захід відбудеться у відділі краєзнавства (ІІІ поверх) обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід за попередньою реєстрацією у зв’язку з карантинними обмеженнями; телефон для контактів: +380663212109.

Залишити відповідь