Ви зараз переглядаєте Атестація робочих місць: для чого її проводять

Атестація робочих місць: для чого її проводять

17 травня об 11.00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук в рамках реалізації освітнього проєкту «Інформаційна платформа з питань праці» відбудеться чергова зустріч з фахівцями обласного управління Держпраці в Кіровоградській області.

Якісне виконання трудових обов’язків напряму залежить від умов праці. Аби вони відповідали усім вимогам і нормам, проводиться атестація робочих місць. Це комплексна оцінка всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу, супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників в процесі трудової діяльності.

Відповіді на актуальні запитання щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці надасть Олена Хіміч, начальниця відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Кіровоградській області.

Для тих, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, може долучитися до стрімінгової трансляції на facebook-сторінці бібліотеки або переглянути відео на YouTube-каналі.

Залишити відповідь