Ви зараз переглядаєте Артхаус клуб «У Чижевського» відновлює свою роботу

Артхаус клуб «У Чижевського» відновлює свою роботу

Для шанувальників якісного кіно ми відновлюємо роботу артхаус клубу «У Чижевського». Тепер щосуботи о 16.00 чекаємо поціновувачів кіномистецтва в актовій залі бібліотеки імені Дмитра Чижевського.

Програма:

19 лютого 2022 року
Ми є. Ми поруч
WE ARE HERE WE ARE CLOSE
Країна: Україна, 2020
Хронометраж: 90 хв.
Жанр: мелодрама
Режисер: Роман Балаян

У ролях: Ахтем Сеітаблаєв («Додому», «Інший Франко», «Хайтарма»), Катерина Молчанова («Гуцулка Ксеня», «Моя бабуся Фані Каплан», «Рівень чорного»)

Це перший фільм режисера Романа Балаяна після майже 12-ти річної творчої перерви, а також його перша україномовна стрічка.

«Ми є. Ми поруч» розповідає про раптову зустріч хірурга Олексія (його роль виконує Ахтем Сеітаблаєв) та загадкової дівчини Маріанни (Катерина Молчанова), яка перевертає їхнє життя та наповнює глибокими почуттями. Герої стають сенсом одне для одного та готові боротися за своє щастя проти всього світу.

26 лютого 2022 року 
Коротко кажучи
LONG STORY SHORT
Країна: Австралія, 2021
Хронометраж: 90 хв.
Жанр: романтична комедія
Режисер: Джош Лоусон

У ролях: Рейф Сполл («Зомбі на ім’я Шон», «Життя Пі»), Зара Ньюман

Тедді завжди відкладає все на потім. Та, прокинувшись уранці після свого весілля, він виявляє, що здійснює стрибки в часі, – кожні кілька хвилин він переміщується в майбутнє на наступний рік свого життя. Хлопець намагається знайти вихід, аби не втратити всіх своїх років.

5 березня 2022 року 
ГУНДА
GUNDA
Країна: Норвегія, США, 2020
Хронометраж: 93 хв.
Жанр: документальний фільм
Режисер: Віктор Косаковський

Ми ділимо простори нашої планети з мільярдами домашніх тварин. Познайомившись зі свинею Гундою (в перекладі з норвезької – «жінка-воїн») і її поросятами, а також з двома незвичайними коровами і одноногою куркою, ми можемо задуматися про невід’ємну цінність життя і таємницю всієї тваринної свідомості, в тому числі та нашої власної.

12 березня 2022 року 
Школа хороших дружин
LA BONNE ÉPOUSE
Країна: Франція, Бельгія, 2020
Хронометраж: 108 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Мартен Прово 

У ролях: Жульєт Бінош («Нестерпна легкість буття», «Шоколад»), Йоланда Моро («У будинку»), Ноемі Львовскі («Шоколад»), Едуар Баер («Астерікс і Обелікс», «Поліна і таємниця кіностудії»), Франсуа Берлеан («Перевізник»)

У своїй школі для домогосподарок Полетта (Жульєт Бінош) вчить жінок бути вірними дружинами й берегинями сімейного затишку. Та напередодні травня 1968 року все йде шкереберть: її справа на межі банкрутства, а над Францією віє дух свободи, який от-от сколихне патріархальний світ.

Залишити відповідь