Ви зараз переглядаєте Святкуємо разом!

Святкуємо разом!

15 лютого обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського відзначатиме 123-річчя від дня заснування.

Свою історію книгозбірня розпочала від першої Єлисаветградської громадської бібліотеки, заснованої у лютому 1899 року. З 1993-го заклад носить ім’я видатного земляка, вченого-енциклопедиста, академіка, відомого у світі філософа Дмитра Івановича Чижевського.

Про книги, читання і своє знайомство з бібліотекою розповість доктор філологічних наук, професор Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Сергій Михида.

Журналіст і письменник Валерій М’ятович свій виступ присвятить виданню «Єлисавет» – краєзнавчому додатку до газети «Народне слово». Цього року виповнюється 30 років з початку виходу видання.

Про особистості в історії створення Єлисаветградської громадської бібліотеки розкаже директорка Державного архіву Кіровоградської області Лілія Маренець.

До бібліотеки завітають її друзі та партнери із закладів культури області та міста, видавці, представники обласних осередків Національних спілок України і, звісно, читачі.

До дня народження бібліотеки її співробітники та друзі підготували виставки рідкісних книг «Сторінками історії бібліотеки», випусків газети «Єлисавет» та архівних документів «Особистості в історії Єлисаветградської громадської бібліотеки».

Захід відбудеться 15 лютого о 15.00 у конференц-залі бібліотеки Чижевського. Запрошуємо кропивничан на зустріч.

Залишити відповідь