Ви зараз переглядаєте Архітектурне обличчя міста

Архітектурне обличчя міста

5 лютого о 12.00 в рамках Краєзнавчих студій відбудеться презентація другої книги проєкту «Архітектурне обличчя міста», авторами якого є краєзнавці Сергій Невесьолов, Володимир Поліщук та Валентина Семічова. У листопаді 2019 року відбулася презентація першої частини цього проєкту. Було заплановано 5 книг. На сьогодні усі вони зверстані, а дві уже вийшли друком. В 2019 році відбулася презентація першої частини, в якій більше десятка розповідей про арочні проїзди на подвір’я, будинки з бельведерами та мезонінами, про маскарони, парапети, еркери, башточки і шпилі, металеві вироби на будинках та про багато інших цікавих архітектурних елементів фасадів будинків міста.

У другій частині проєкту «Архітектурне обличчя міста» розміщені фотографії та розповіді про будинки з еркерами, ротондами, башточками і куполами, з флюгерами, з «круглими» скульптурами, балюстрадами, брандмауерами, лоджіями, галереями, терасами і балконами, ризалітами та з оздобленням фасадів плиткою, а також купола православних церков.

Захід відбудеться у відділі краєзнавства (ІІІ поверх) обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Залишити відповідь