Ви зараз переглядаєте Знайомимося з новими надходженнями!

Знайомимося з новими надходженнями!

Фонд відділу абонемента поповнився чудовими виданнями. На книжкових полицях з’явилися світові бестселери в різноманітних жанрах: детектив і атмосферний трилер, фентезі і романи для жінок, дитячі чарівні книжки… Серед новинок книжкового розмаїття багато видань, які відразу захоплюють динамічним сюжетом.

Це мала бути звичайна сімейна відпустка. Аманда з Клеєм та дітьми спланували ідеальний відпочинок у глухому куточку Лонг-Айленду. Гамірний Нью-Йорк залишився позаду, а розкішний орендований будинок у цьому райському місці обіцяв спокій. Аж раптом одного дня у двері Аманди і Клея постукали… Роман «Ілюзія безпеки» сучасного американського письменника Румаана Алама – фіналіст Національної книжкової премії Світовий бестселер за версією The New York Times вже у фонді відділу абонемента!

Ще одна новинка у нашому відділі! «Знайти країну амазонок» – роман сучасної української письменниці Наталії Довгопол, відомої своїми історичними та пригодницькими творами. Легенда каже нам: «Іди за Чумацьким шляхом, який приведе тебе до країни амазонок». Але давно минулися подібні легенди та повір’я, пройшли тисячоліття – навіть не століття – як вони сплинули в безвість. Тепер історії про безжальних, хоробрих і прекрасних войовниць викличуть в людини хіба що посмішку. Отак і молода княжна Катря Замковецька. Доки її не програли в карти, навряд чи вона надавала значення старим міфам, вважаючи їх хіба що за красиві казки… Ця книга спрямована на дитячу та юнацьку публіку, являючи собою зразок пригодницької вітчизняної белетристики.

Чи знає кожен із нас, що насправді хоче знайти? Впевнені? Ми всі пов’язані. Але часто про це не здогадуємось. Запрошуємо ознайомитись з романом сучасних львівських письменників Анастасії Нікуліної та Олега Бакуліна «Я іду шукати». Засновник благодійного фонду, у якого викрадають доньку, і сам безслідно зникає. Слідчий на межі розлучення за будь-яку ціну хоче зберегти власну родину. Вулиці тремтять від нелегальних нічних перегонів, блогери-мільйонники полюють на хайп, а вихованці дитячого будинку щодня чекають на волонтерів. І поки кожен загруз у своїх проблемах, дивакуватий п’ятнадцятирічний хлопець уперто везе листа Миколаю через усю країну. Всі шукають здійснення своїх бажань. Основний меседж твору – ти те, у що ти віриш.

Катріона Ворд – американська і британська письменниця, яка пише в жанрі горор. Її роман «Останній дім на безпечній вулиці» високо оцінив сам Стівен Кінг. Це історія про дівчинку, яка зникла одинадцять років тому під час поїздки на озеро; про її сестру Ді, яка продовжує пошуки після того, як трагедія зруйнувала її сім’ю; про Теда, який завжди був дивним і міг бути винним у зникненні дівчинки. Зараз Тед живе зі своєю дочкою та кішкою в занедбаному будинку із забитими вікнами, крізь які ледь проникає світло. Сповнена рішучості Ді винаймає будинок поряд і потайки спостерігає за чоловіком з безпечної відстані. Коли зникає сусід і відбуваються якісь дивні речі, підозра знову падає на Теда… Але чи зможе Ді нарешті знайти вбивцю?

Ці та інші неймовірно цікаві видання чекають на вас у відділі абонемента обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Дмитра Чижевського!

Наталія Білаш,
бібліотекар відділу абонемента

Залишити відповідь