Ви зараз переглядаєте Європейський Тиждень Коду в бібліотеці Чижевського

Європейський Тиждень Коду в бібліотеці Чижевського

В бібліотеці Чижевського відбувся воркшоп з кодування.

Цим заходом книгозбірня долучилась до Європейського Тижня Коду, який щорічно проводять, аби сприяти поширенню інформації про кодування та створення різноманітних додатків, ігор за допомогою коду.

Під час воркшопу «Улюблені книжкові герої» старшокласники ліцею «Науковий» дізнались про візуальне програмування за допомогою середовища Scratch, а потім кодували льодяні візерунки разом з віртуальними помічницями Анною та Ельзою. Голосування допомогло обрати трьох переможців, котрі отримали цінні подарунки за свої проєкти. Крім того, учасники воркшопу скористались технологіями 3D-моделювання, створюючи об’ємні фігурки книжкових героїв за допомогою 3D-ручок.

Дві години воркшопу пролетіли на одному диханні.

Організаторами заходу виступили ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» та бібліотека Чижевського в рамках ініціативи «Meet and Code 2022», спрямованої на реалізацію подій у сфері програмування для дітей та молоді. Цей проєкт реалізовується за підтримки Ресурсного центру «Гурт» у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Залишити відповідь

Майстерня Якова Паученка

Майстерня Якова Паученка

Іконостасна художньо-іконописна і позолотна майстерня Якова Васильовича Паученка. Нагороди: Всеросійська кустарна виставка – бронзова медаль; від московського художнього товариства – срібна медаль; за виставку в Єлисаветграді в 1906 році –срібна медаль; за виставку в Єлисаветграді в 1908 році – велика срібна медаль; імператорська виставка в Ростові на Дону – золота медаль.Реклама іконостасної, художньо-іконописної і позолотної майстерні
Якова Васильовича Паученка в Херсонських єпархіальних відо­мостях.
Херсонські єпархі­альні відомості, 1899р.
інв.38

Зразки робіт іконостасної, художньо-іконописної
і позолотної майстерні Якова Паученка