Ви зараз переглядаєте Музичний день з Найджелом Осборном

Музичний день з Найджелом Осборном

До бібліотеки Чижевського знову завітав відомий британський композитор Найджел Осборн. Його музичні твори грають Віденський та Берлінський симфонічний оркестри, Шотландська опера та Королівський оперний театр.

В цей недільний день діти та дорослі громадської організації «Єдина родина Кропивниччини» взяли участь у цікавій музичній програмі з композитором, фахівцем із використання музики та мистецтва для підтримки дітей, які пережили травматичні військові конфлікти.

Митець понад 30 років займається такою діяльністю. Він грав для дітей у Боснії під час військового конфлікту наприкінці минулого століття, побував у Чечні та Косово. В Україну приїхав на запрошення волонтерів.

Музична терапія Найджела та його української команди відбулась у формі гри. Діти слухали пісні різних континентів, танцювали, співали та гралися. Такі активності знімають стрес та допомагають з навичками спілкування. Британський композитор і надалі планує продовжити свою музичну терапію. Адже упевнений, що мистецтво здатне подолати наслідки війни.

«Ситуація в Україні важка. Потрібно задіяти підтримку, допомогу і добру енергію. І ми пропагуємо з дітьми творчість, добру енергію, працюємо на оптимізм, уяву, на самоповагу, то дуже-дуже важливо», – переконує композитор.

Для закріплення позитивного настрою всі діти, які старанно били в «африканські» барабани, отримали подарунки. 

Залишити відповідь