Творчо та креативно проводимо час на дитячій точці «Спільно»

Творчо та креативно проводимо час на дитячій точці «Спільно»

До Дня всіх закоханих на нашому майданчику пройшла ціла серія майстер-класів «Листівки до дня Валентина». Учасники заходу виготовляли невеликі вітальні листівки різного формату та форми на свій смак та за зразком: від маленького сердечка – до гарних великих виробів з паперу.

Також до нас завітали постійні відвідувачі – вихованці з дитячого садочка «Краплинка». Вони спробували себе у майстерності з виготовлення жабки «Ми зелені як трава, наша пісенька Ква-ква». Потім дітки перейшли до самого цікавого! А саме – читання книг! Вихованці садочка з нетерпінням чекають на день щоб завітати до нашого простору, адже тут є багато ігор, розваг та друзів.

На віртуальній подорожі до дитячів парків розваг Азії дітвора вирушила в незабутню мандрівку до Гонконгського, Токійського та Шанхайського Диснайлендів. За допомогою інтерактивних програм діти самостійно обирали локацію, яка їм стала до вподоби та досліджували її особливості.

На майтер-класі з писемності наші маленькі відвідувачі навчилися писати старослов’янською. Саме цю мову здавна вважали чарівною мовою. Цікавим та корисним був майстер-клас з виготовлення годівнички, адже це не тільки поробка, а ще добра справа для пташок. Адже нашим крилатим друзям взимку так необхідна наша турбота.

Приємним було що до нас завітали наші друзі з Музею мистецтв та провели серію майстер-класів з фетру та фоамірану. Малеча виготовляла чарівних зайчиків, котиків та книжкові закладинки.

Один із цікавих видів занять на нашій локації є інтерактивні ігри. Адже це не лише один із важливих способів виховання, але й вдалий вибір для цікавого сімейного дозвілля!

На інтерактивному занятті «Всесвіт тіла» малеча пізнала загадковість людського тіла, розібраласяся у його будові та пограла у гру «Відгадай що це».

Ми з нетерпінням чекаємо на вас з дітками на дитячу точку «Спільно»!

Залишити відповідь