Ви зараз переглядаєте Канікули у Чижевського

Канікули у Чижевського

Цього року, попри війну, Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського оновила традиційну програму літнього відпочинку дітей «Будь на часі з бібліотекою». Вона налічує 60 різноманітних заходів для дітей різного віку.

Серед них майже двадцять майстер-класів, які сприяють розвитку уяви, творчої фантазії та дрібної моторики. Науково доведено, що від розвитку дрібної моторики прямопропорційно залежать розвиток інтелекту, мовлення, уваги, уяви та пам’яті. Тож бібліотека пропонує дітям майстер-класи з різних технік образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, паперопластики та квилінгу: «Тваринка-веселинка», «Чудасії-Мармусії», «Академія пана Клякси», «Веселі акварелі», «Створюємо натюрморт», «Колаж побажань», «Квітковий дивограй» та інші.

Діти різного віку із задоволенням беруть участь у різноманітних спортивно-інтелектуальних змаганнях, як-то екоквести «Пригоди в школі Природи» та «Вода – стихія та надія», інтелектуально-розважальних іграх, як «Краєзнавчі цікавинки», «Секрети людського тіла», «Альтернативні джерела енергії», «А що в аптечці?», «Школа шпигунів», «Як працюють детективи. Чому за відбитками пальців можна визначити особу?» та інших.

Інтернет-центр бібліотеки влаштовує дітям чудові віртуальні екскурсії в Музей коштовностей України, стародавнє місто Острог, на легендарний козацький острів Хортиця, а ще в Діснейленд, Музей сучасного мистецтва у Парижі та один з туристичних центрів Індії – рожеве місто Джайпур.

Діти знайомляться з бібліотекою і тим багатющим книжковим фондом, що зберігається в ній. Особливо велике захоплення викликають в них рідкі та цінні видання. «Мовна майстерня» запрошує на тренінги англійської з використання інтерактивної дошки. На дітей чекають настільні та рухливі ігри, пазли, вікторини, голосні читання, презентації, мультфільми і ще багато цікавого, корисного та яскравого.

Чекаємо усіх в бібліотеці Чижевського!

Залишити відповідь