Ви зараз переглядаєте Краса, що рятує світ

Краса, що рятує світ

Поціновувачам краси у Кропивницькому добре відоме ім’я Людмили Кривенко – майстрині, яка пише картини клаптиками тканини. Робить вона це це неперевершено, адже дивлячись на деякі полотна, ви не відразу зрозумієте, що перед вами не олія чи акварель, а тканина та нитки.

Її одинадцята виставка відкрилася у відділі мистецтв бібліотеки Чижевського. Назвала експозицію пані Людмила просто і символічно – «Краса врятує світ». Краса людських відносин, краса створеного людським духом і краса матеріального втілення душевної теплоти конкретної людини.

«Це титанічна робота на сам перед душі. Такої тонкої, такої глибокої. Це шедеври повинні йти світом, щоб побачивши їх, побачили Україну», – заявила журналістка Марія Лебідь на відкритті виставки.

Свій величезний талант Людмила Кривенко реалізує в неймовірних картинах, в чудових дитячих ковдрочках, в оригінальних жіночих сумках, в оберегах української родини – ляльках-мотанках та багатьох інших яскравих, зроблених з великою любов’ю речах.

«Виставка пані Людмили – куточок світла, надії на майбутнє і те, що все буде Україна! Часто обговорюють питання, чи треба нам під час війни мистецтво. Треба, бо це ресурс, щоб споглядати, що краса дійсно існує. Усі війни колись закінчуються, а краса існує завжди», – впевнена педагогиня і майстриня Людмила Чистякова.

Виставка працюватиме у відділі мистецтв бібліотеки Чижевського до вересня.

«На заходах, які проходять в нашому відділі, я завжди гостям кажу, що роботи пані Людмили – це візитівка нашого міста. Художників багато, а Кривенко – вона єдина», – зізналася завідувачка відділом мистецтв Світлана Ушакова.

Запрошуємо усіх охочих до нашої книгозбірні!

Відкриття виставки можна подивитись на бібліотечному YouTube-каналі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=GbnVoJ4TYeI&t=906s

Лариса Семенова,
відділ соціокультурної діяльності

Залишити відповідь