Ви зараз переглядаєте Майбутніх захисників України радо вітали в бібліотеці

Майбутніх захисників України радо вітали в бібліотеці

Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського вже вкотре гостинно приймала вихованців гуртків національно-патріотичного виховання, які попередньо пройшли вишкіл на навчально-тренувальній базі кадетського підрозділу ліцею «Сокіл» та інших міських локаціях.

Урочисте закриття зборів з врученням сертифікатів майбутнім захисникам України про проходження кваліфікацій початкового рівня з тактичної медицини, загально-фізичної, вогневої, туристичної, історико-краєзнавчої підготовки та мінної безпеки відбулося в актовій залі головної книгозбірні області.

Яскравим музичним подарунком для учасників вишколу стали виступи вокально-інструментального ансамблю «Тоніка» та дитячого вокального колективу «Смайл» Кропивницького міського центру дитячо-юнацької творчості.

Приємно відзначити, що бібліотека виступає постійним партнером Центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді «Інгульська Січ» та ліцею «Сокіл» у навчальних заходах для школярів та молоді.

Залишити відповідь