Ви зараз переглядаєте 40 хвилин поезії

40 хвилин поезії

В ОУНБ імені Дмитра Чижевського до Дня української писемності та мови відбулась творча зустріч з молодою поеткою з Кропивницького Мариною Єрмолаєвою – лауреаткою конкурсу молодих літераторів імені Валерія Гончаренка за поетичний рукопис «Рельєфні мушлі» (2020), учасницею літературних та мовних конкурсів, переможницею «Битви поетів» (2017).
Це були 40 хвилин самобутньої і незабутньої поезії для поціновувачів нового українського слова. І першою в залі прозвучала поезія:
Небо палає зорями,
Іскри летять додолу.
Скільки сердець розорено
Злим необачним словом…
Дівчина почала писати вірші ще зі шкільних років, це була поезія про мальовничу природу рідного краю, перші ніжні інтимні віршовані слова та, звичайно, про сьогодення України. Її улюбленим поетом є Волт Вітмен, можливо тому поезія Марини переплітається в реальному і трансцендентальному вимірах світу. Сучасна музика та авторська пісня надихають у творчості.
Марина читала вірші написані давно і зовсім нові. Вона розповіла про себе, про творчі плани і задуми, про мрію видати першу паперову книгу.
«В цей день наше усне мовлення – це жива мова спілкування! Плекаймо її і збагачуємо! Бажаємо, щоб друкована книга “Рельєфні мушлі” прийшла до читача і ці слова для когось стали відкриттям», – зазначила на завершення творчої зустрічі завідувачка відділу мистецтв Світлана Ушакова.

Залишити відповідь