Ви зараз переглядаєте Юрій Андрухович виступить у Кропивницькому

Юрій Андрухович виступить у Кропивницькому

У вівторок, 31 січня 2023 року, о 18:00 запрошуємо до Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського на зустріч з українським поетом, прозаїком та перекладачем Юрієм Андруховичем.

Модератором літературного вечора виступить президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ та видавець Святослав Померанцев.

Говоритимуть про творчість письменника під час війни, про культурну дипломатію України, активним учасником якої є Андрухович, про майбутнє української літератури. Звісно, лунатимуть відомі та нові твори поета.

Родзинкою літературного вечора стане презентація роману «Радіо Ніч» – найгостросюжетнішого, а водночас найліричнішого твору Юрія Андруховича.

Захід відбудеться в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Реалізація проєкту стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Вхід вільний.

Детальна інформація на сторінці КОО Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка у Facebook.

Залишити відповідь