Ви зараз переглядаєте Приєднуйтеся до захоплюючого світу вивчення іноземних мов в бібліотеці імені Дмитра Чижевського!

Приєднуйтеся до захоплюючого світу вивчення іноземних мов в бібліотеці імені Дмитра Чижевського!

Вас чекає безліч цікавих можливостей:

📚 Курси німецької мови для початківців: ✨ Щопонеділка та щоп’ятниці о 16:00.

На курсах німецької мови для початківців навчання – це не просто процес, а захоплююча подорож. З допомогою викладача, активного спілкування, ігрових методик, а також навчальних матеріалів, кожен зможе швидко та цікаво освоїти німецьку. 🇩🇪.

📚 Курс вивчення англійської мови: ✨ Щопонеділка о 17:00 та щосереди о 16:00.

Ці заняття – чудовий спосіб підвищити рівень володіння англійською мовою, розширити словниковий запас та розвивати комунікативні навички. Не втрачайте цю можливість для саморозвитку 🌟📖🌐

🌎 Англійська для дітей : ✨Стартує у вересні!

Допоможемо вашим малюкам вивчати англійську мову з ентузіазмом та радістю. Заняття проходитимуть у формі цікавих та ігрових вправ, спеціально розроблених для дітей. Ми створимо атмосферу дружелюбного спілкування та заохочуватимемо їх активно виражати свої думки.

🌎 Клуб початківців англійської мови: ✨ Стартує у жовтні.

Клуб початківців англійської мови запрошує вас в захоплюючу мовну подорож! Приєднавшись до нашої дружної спільноти, ви отримаєте можливість не лише вивчати англійську, але й рости разом з нами. Завдяки цьому клубу навчання стане захопливим і мотивуючим досвідом, де ви зможете спілкуватися, розвивати навички та поглиблювати знання мови разом з однодумцями.

Приходьте до нас і відкрийте світ нових можливостей разом із книгозбірнею. Місце зустрічі: відділі документів іноземними мовами.

Слідкуйте за анонсами в нашому телеграм-каналі та будьте у курсі усіх гарячих новин!

Залишити відповідь