Ви зараз переглядаєте До Всесвітнього дня захисту прав споживачів

До Всесвітнього дня захисту прав споживачів

14 березня 2024 року о 13.00 в Орхуському центрі екологічної інформації з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів відбудеться робоча зустріч фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області з представниками суб’єктів господарювання та громадськості.

Обговорюватимуться актуальні питання розвитку взаємодії між представниками влади, підприємцями, громадськістю міста з питань державного ринкового нагляду безпечності нехарчової продукції та захисту прав споживачів в умовах воєнного стану.

В рамках зустрічі відбудеться нагородження переможців міського конкурсу дитячого малюнку «Молодь тестує якість 2024». Ініціатором проведення конкурсу є Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області та Управління освіти Кропивницької міської ради.

Нагородження переможців відбудеться 14 березня о 14.00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського.

З представленими роботами учасників конкурсу можна буде ознайомитися у відділі до кінця місяця.

Запрошуємо всіх охочих!

Залишити відповідь