Ви зараз переглядаєте 22 березня – Всесвітній день води

22 березня – Всесвітній день води

22 березня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день води, який цьогоріч проходить під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі».

В рамках інформаційно-екологічної кампанії Регіональний офіс водних ресурсів у Кіровоградській області спільно з Орхуським центром екологічної інформації обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського проводить інформаційну платформу, присвячену цій даті.

Метою проведення даного заходу є підвищення рівня обізнаності громадськості про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє зростанню рівня економіки й соціального добробуту.

В роботі платформи візьмуть участь представники державних установ, навчальних закладів та громадських організацій, а саме: регіонального офісу водних ресурсів Кіровоградської області, Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України, департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації, науковці, викладачі навчальних закладів, громадські екологічні організації та інші.

Захід відбудеться 22 березня о 10.00 в Орхуському центрі екологічної інформації (відділ документів з економічних, технічних та природничих наук) ОУНБ імені Дмитра Чижевського.

Стрімінг-трансляція заходу дасть можливість залучити цільову аудиторію та представників ЗМІ. (Посилання на стрімінг-трансляцію https://www.facebook.com/ounb.kirovohrad)

Залишити відповідь