Ви зараз переглядаєте Розумій та протидій

Розумій та протидій

За даними Організації Об’єднаних Націй та Ради Європи, торгівля людьми є однією з найприбутковіших форм нелегальної торгівлі у світі.

Ця сучасна форма рабства є образою людської гідності і найчастіше пов’язана з психологічним терором та фізичним насильством. Найчастіше жертвами торгівлі людьми стають найменш захищені категорії людей: жінки і діти.

Внаслідок російської повномасштабної агресії в Україні мільйони людей були змушені залишити свої домівки. Втрачаючи житло та соціальні зв’язки, вони стають вразливими до низки ризиків, зокрема й пов’язаних із торгівлею людьми. За даними Національної поліції України, з початку року було відкрито 123 кримінальних провадження щодо торгівлі людьми, 47 особам повідомлено про підозру, 59 визнано потерпілими.

З метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення щодо проблеми торгівлі людьми, Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 30 липня було проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

Тож, зважаючи на необхідність убезпечення потрапляння громадян у ситуації торгівлі людьми, 25 липня 2023 року о 16:00 годині в Інтернет-центрі бібліотеки відбудеться психологічне засідання «Розумій та протидій» з практичним психологом Олександром Зінов’євим.

Залишити відповідь