Ви зараз переглядаєте Разом допоможемо безпритульним тваринам!

Разом допоможемо безпритульним тваринам!

19 серпня 2023 року відзначається Всесвітній день безпритульних тварин, який був заснований за ініціативи Міжнародного товариства прав тварин у 1992 році.

Це не свято. Це дата, яка змушує задуматися про трагічні долі братів наших менших, позбавлених прихистку та люблячих родин. В Україні і до війни була проблема безпритульних тварин. А зараз багато людей виїхали та залишили своїх домашніх улюбленців. Через війну у притулках зросла кількість собак і котів у середньому на 60 відсотків з початку 2022 року.

Працівники Орхуського центру екологічної інформації головної книгозбірні області оголошують збір допомоги з 14 серпня для тварин, що перебувають у притулках міста. Запрошуємо кропивничан та гостей міста долучитися до акції «Разом допоможемо безпритульним тваринам!».

Ви можете подарувати корм, крупи, медикаменти та гігієнічні засоби проти бліх і кліщів або інші товари чотирилапим, які живуть в притулках «Щасливий пес» та «БІМ». Свої дарунки приносьте у хол бібліотеки. Долучитися до допомоги може кожен.

Не залишайтесь байдужими. Байдужість вбиває.

Залишити відповідь