Ви зараз переглядаєте До Дня Української Державності візуалізуємо: Ukraїner. Країна зсередини.

До Дня Української Державності візуалізуємо: Ukraїner. Країна зсередини.

28 липня в ОУНБ імені Дмитра Чижевського відбудеться безперервний онлайн-показ фільмів мультимедійного проєкту «Ukraїner. Країна зсередини».

«Ukraїner. Країна зсередини» – проєкт українського журналіста і письменника Богдана Логвиненка про масштабну експедицію Україною, яка охопила всі історичні регіони – від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.

Проєкт зібрав найяскравіші моменти з мандрівок унікальними куточками країни: історії людей та місць, що надихають, зворушують і дивують, а також вражаючі фото, які показують Україну справжньою, несподіваною, цікавою та автентичною. З початком розв’язаної Росією повномаcштабної загарбницької війни у проєкту з’явилась ще одна важлива мета – показати Україну такою, якою вона була до 24 лютого 2022 року, зберегти її в пам’яті, щоб після перемоги відбудувати та зробити ще кращою.

В фондах бібліотеки є ці чудові книги зі сторінками, оснащеними QR-кодами. Зісканувавши їх, можна дізнатись про подорож докладніше самостійно. Або подивитися відеоісторії усім разом в головному холі бібліотеки Чижевського 28 липня – у День Української Державності.

Залишити відповідь