Ви зараз переглядаєте Трудові права та пільги для військовослужбовців і членів їх сімей

Трудові права та пільги для військовослужбовців і членів їх сімей

Надати правову допомогу кожному та бути максимально ближчими до людей – головна мета системи безоплатної правової допомоги в Україні. Ми реагуємо на запити громадськості та працюємо на різних інформаційних майданчиках. Для ГО «Єдина родина Кропивниччини», зокрема: для родин військовослужбовців, учасників бойових дій, ветеранів війни, організовуємо консультування з правових питань. Запрошуємо долучитися до заходу усіх бажаючих. Серед спікерів широке коло фахівців системи безоплатної правової допомоги, адвокати, представник Головного управління Пенсійного Фонду України в Кіровоградській області, Міністерства у справах ветеранів України, регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Кіровоградській області.

Учасники заходу говоритимуть про надання безоплатної вторинної правової допомоги, трудові гарантії та пільги для військовослужбовців і членів їх сімей, соціальний захист, пенсійне забезпечення, організацію трудових відносин в умовах воєнного стану.

Плануються відповіді спікерів на запитання учасників заходу, безоплатні юридичні консультації.

Зустріч відбудеться 5 жовтня 2022 року о 16.00 у приміщенні Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Дмитра Чижевського за адресою: місто Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 24.

Організатори зустрічі: Регіональний центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській та Миколаївській областях, Кропивницький місцевий центр з надання БВПД, ОУНБ ім. Дмитра Чижевського.

Отримуйте інформацію із перших уст, знайте свої права і користуйтеся ними!

Залишити відповідь