Ви зараз переглядаєте Що треба знати про засоби захисту рослин

Що треба знати про засоби захисту рослин

Розпочався період інтенсивного використання пестицидів як на полях агрохолдингів, так і на присадибних ділянках звичайних людей. Та чи усі знають, як правильно їх обирати і з ними працювати?

25 травня о 15.00 в Орхуському центрі екологічної інформації відбудеться лекція-консультація «Як обрати якісні та безпечні пестициди? Що потрібно знати під час застосування засобів захисту рослин?».

Необхідну інформацію про те, як уникнути небезпечних ситуацій та не зашкодити власному здоров’ю при роботі з агрохімікатами, надасть начальниця управління фітосанітарної безпеки Тетяна Лапицька.

Захід проходитиме в рамках проєкту «Школа досвідченого споживача», який започаткувала бібліотека імені Дмитра Чижевського спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Запрошуємо на зустріч!

У зв’язку з умовами проведення масових заходів під час адаптивного карантину кількість присутніх обмежена. Попередній запис за телефоном: 050-704-41-99.

Для тих, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, ми будемо робити стрім на facebook-сторінці бібліотеки і викладати відео на YouTube.

Залишити відповідь