Ви зараз переглядаєте ТОП 5, або Чим захоплює археологічна Кіровоградщина

ТОП 5, або Чим захоплює археологічна Кіровоградщина

Цього року Україна відзначає 30-річчя незалежності. Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського зі своїми партнерами та друзями започатковує новий просвітницький проєкт «Культурна спадщина Кіровоградщини. ТОП 30».

Щомісяця відвідувачі бібліотеки вирушатимуть у своєрідну віртуальну мандрівку мальовничою Кіровоградщиною. Вони дізнаватимуться про найцікавіші пам’ятки археології, історії, монументального та садово-паркового мистецтва, науки і техніки, архітектури та містобудування, писемності та друку, унікальні знахідки та відкриття наших науковців.

Гідами стануть відомі в області краєзнавці та дослідники.

20 травня 2021 року в подорож «ТОП-5: Іміджеві пам’ятки археології Кіровоградщини» запрошує археолог, секретар обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Валентин Собчук.

Він розповість про дослідження давніх поселень, стоянок, межових каменів, курганів, святилищ та поховань на Кіровоградщині.

Захід розпочнеться о 14 годині у відділі рідкісних та цінних видань.

У зв’язку з карантинними умовами кількість присутніх обмежена.

Для тих, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, ми будемо робити стрім на facebook-сторінці бібліотеки і викладати відео на YouTube.

Залишити відповідь