Ви зараз переглядаєте Світ у цифровий час

Світ у цифровий час

14 грудня 2021 року в бібліотеці Чижевського відбудеться науково-практична конференція «Світ у цифровий час».

Представники бібліотечної галузі зберуться, аби окреслити вектори розвитку бібліотечної справи на Кіровоградщині, обмінятися кращими інноваційними практиками роботи бібліотек області, вивчити наукову думку фахівців з підготовки кадрів для інформаційно-бібліотечної галузі. Темами для обговорення стануть:

  • трансформація діяльності бібліотек як вимога часу,
  • розвиток інтерактивних сервісів, зокрема блогосфери,
  • цифровий архів як дієвий інструмент навчання та науки,
  • інноваційні складові діяльності бібліотек, зокрема віртуальне обслуговування користувачів,
  • формування свідомості молодих лідерів в інформаційному розвитку суспільства,
  • інформаційні платформи, які сприяють підвищенню якості життя.

Особлива увага буде приділена перспективам інформатизації бібліотек закладів вищої освіти, ролі бібліотек у формуванні інформаційної культури студентської молоді та формуванню інформаційно-культурної та цифрової компетентності студентів спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв.

Крім того, мова піде про віртуальні можливості для користувачів послуг на прикладі роботи Музею мистецтв, історико-краєзнавчі дослідження на Кіровоградщині, а також про літературу і письменників у світлі цифрових технологій. На конференції будуть відзначені переможці конкурсу обласного конкурсу «Я в серці маю те, що не вмирає» до 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

Лариса Семенова,
відділ соціокультурної діяльності

Залишити відповідь