Ви зараз переглядаєте Словоліплення: створи свій генетичний код

Словоліплення: створи свій генетичний код

Креативне письмо починається з креативного мислення. А слово є не тільки засобом самовираження, а й ефективним терапевтичним інструментом.

З нагоди Дня вишиванки запрошуємо вас 19 травня о 14:00 до Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського у відділ обслуговування користувачів на крутий тренінг, спрямований на розвиток креативного мислення з елементами арттерапії «Словоліплення: створи свій генетичний код».

Цей захід допоможе вам активізувати фантазію, зняти стрес, вивільнитися від негативних емоцій, навчитися їх проговорювати та втілювати у творчості.

Під час тренінгу учасники будуть:

  • вчитися трансформувати досвід негативних ситуацій у творче русло;
  • осмислювати стресові ситуації за допомогою слова;
  • висловлювати емоції за допомогою невербальних технік, а саме – ліплення;
  • створювати композицію «Генетичний код» у техніці малювання пластиліном.

Тренерка:

Надія Гармазій – поетеса й літературознавиця, кандидатка філологічних наук, голова Кіровоградської обласної організації НСПУ, тренерка креативного мислення, комунікаційниця «Активної громади Кіровоградщини».

Вхід за читацькими квитками. Всі необхідні для роботи матеріали надаються.

Реєстрація за формою є обов’язковою:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvh1A7hIRJmZujYz804yyuyr8QzgilVnkwslr5n98_ZWKmUg/viewform?usp=sf_link

Захід відбувається за підтримки Кіровоградської ОО НСПУ.

Подію проводить Активна Громада від Інституту «Республіка» в межах проєкту «Відновимо себе – відновимо Україну» в рамках програми «Зміцнення регіональних зв’язків та обміну перехідними процесами у ширшому Чорноморському регіоні» Black Sea Trust за фінансової підтримки European Union in Ukraine. Зміст даної публікації є виключною відповідальністю Активної Громади від Інституту «Республіка» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#ПрямуємоРазом #ПрограмаСтійкість #BSTproject

Залишити відповідь