Ви зараз переглядаєте Школа досвідченого споживача: Як повернутися з-за кордону без небезпечних подарунків

Школа досвідченого споживача: Як повернутися з-за кордону без небезпечних подарунків

Більшість покупок наших громадян, зроблених під час зарубіжних поїздок, складається з техніки, одягу та дрібних сувенірів. Але іноді в багажі мандрівників, які повертаються з-за кордону, зустрічаються і екзотичні фрукти, і букети дивовижних квітів, і невимовної краси рослини в горщиках – словом, різні представники закордонної флори.

Відпочиваючи в далеких краях, ми захоплюємося дивовижними екзотичними рослинами. Однак, купуючи ці заморські дива, мало хто замислюється над тим, що ці рослини можуть бути заражені небезпечними бактеріями та шкідниками, здатними не тільки погубити всіх «зелених друзів» у вашій квартирі, але й завдати істотної шкоди вам і вашим близьким.

29 червня о 15.00 в Орхуському центрі екологічної інформації відбудеться інформаційна зустріч на тему «Ризики ввезення шкідливих організмів із закордонних подорожей».

Під час заходу начальниця управління фітосанітарної безпеки Тетяна Лапицька висвітлить найактуальніші на сьогодні питання, пов’язані з фітосанітарною безпекою під час закордонної подорожі. Мова піде про загрози ввозу закордонних сувенірів у вигляді екзотичних рослин, насіння або фруктів, правила ввезення в нашу країну закордонної флори.

Захід проходитиме в рамках проєкту «Школа досвідченого споживача», який бібліотека імені Дмитра Чижевського започаткувала спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Запрошуємо на зустріч!

Залишити відповідь