Ви зараз переглядаєте Школа досвідченого споживача стартує!

Школа досвідченого споживача стартує!

Вже наступного тижня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук головної книгозбірні області відбудеться перша лекція-тренінг.

Школа досвідченого споживача – спільний освітній проєкт обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського та головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Тема – найактуальніша: «Дачний сезон починається з… або Що потрібно знати при купівлі насіння овочевих і баштанних культур та саджанців плодово-ягідних рослин».

Огірочків, кабачків, баклажанів, перчику солодкого і гіркого, цибульки, часничку, помідорчиків… А ще редьки та редиски, бурячка та моркви… Квасольки, гороху, зелені і картопельки!

Експертками виступлять керівниця управління фітосанітарної безпеки Тетяна Лапицька та начальниця відділу насінництва та розсадництва Наталія Харіна. Тож про те, як правильно обирати саджанці винограду, смородинки, малинки чи полунички і де варто їх купувати, слухачі школи знатимуть найточнішу інформацію.

Захід відбудеться 27 квітня о 15.00. Станьте учасником Школи досвідченого споживача!

Для тих, хто не матиме змоги потрапити до нашого інформаційно-культурного центру, ми будемо робити стрім на facebook-сторінці бібліотеки і викладати відео «уроків» на YouTube.

Усі заходи відбуватимуться за дотримання карантинних вимог. Кількість учасників обмежена. Запис за телефоном 0507044199.

Це ще не все!

«Заняття» відбуватимуться кожного місяця протягом року.

У травні фахівці розкажуть, як обрати якісні та безпечні пестициди та на що потрібно звернути увагу при обробці рослин.

Темою червневої зустрічі стануть ризики ввезення шкідливих організмів із закордонних подорожей.

У липні відбудеться майстер-клас з купівлі безпечних харчових продуктів.

У серпні поговоримо про захист своїх прав під час вибору взуття.

Восени слухачі школи дізнаються про особливості гарантійного ремонту побутової техніки, як уберегти свого улюбленця від захворювання на сказ, а також як впливає на життя сучасної людини реклама.

Напередодні нового року експерти розкажуть ще про одну важливу річ в нашому житті. А саме на що звернути увагу при придбанні побутової хімії.

Цікаво? Корисно? Тож не вагайтеся і завітайте до нашої бібліотеки!

Лариса Семенова,
відділ соціокультурної діяльності
ОУНБ ім. Д. Чижевського

Залишити відповідь