Ви зараз переглядаєте Небанальна розмова з Вікторією Шкабой

Небанальна розмова з Вікторією Шкабой

Бібліотека Чижевського запрошує книголюбів на Небанальну розмову з Вікторією Шкабой, яка відбудеться 13 квітня 2023 року о 15.00 у відділі краєзнавства.

Вікторія Шкабой – філологиня за освітою, журналістка за фахом, майстриня хендмейду, письменниця за покликанням. У 22 роки здобула перемогу у конкурсі на кращий літературний еротичний твір «Квітка персика».

Дебютний роман Вікторії «Солодко, токсично, туманно» увійшов до фіналу Міжнародного молодіжного літературного конкурсу «Гранослов-2021».

Це перший роман з вже написаної трилогії, де висвітлюються різні соціально гострі теми, які часто є табуйованими у суспільстві, але від того не менш важливі: інвалідність, ресоціалізація військових, психологічне насильство і стосунки з маніпулятором, репродуктивний тиск тощо.

Роман описує зсередини емоційні «гойдалки» токсичних стосунків та психологічного насильства в парі. Події відбуваються у місті без назви, проте в тексті можна вгадати локації Кропивницького, такі як Дендропарк, Театральна площа, так званий Шервудський ліс тощо. А ще в романі чимало інтриг.

Небанальна розмова з Вікторією Шкабой чекає. Буде солодко і цікаво, а туман і токсичність залишаться тільки на сторінках книги.

Залишити відповідь