Ви зараз переглядаєте Птахи Кіровоградщини очима фотооб’єктиву

Птахи Кіровоградщини очима фотооб’єктиву

17 травня 2022 р. о 14.00 обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського запрошує усіх бажаючих на відкриття першої персональної фотовиставки Вадима Колєчкіна «Пташині історії».

Це спільний просвітницький проєкт відділу краєзнавства та відділу мистецтв.

Одним із захоплень історика Вадима Колєчкіна є любительські фото пернатих, яких в Україні налічується 433 види. Важко уявити навколишній світ без цих дивовижних створінь з їх неповторною красою і співучістю.

На виставці представлено 25 світлин співочих птахів, яких можна зустріти в парках, скверах, на березі річки, біля будинків. Миттєвості з життя солов’я, польового жайворонка, шпака, трясогузки, повзика, зеленяка, вихоплені фотооб’єктивом Вадима Колєчкіна, зацікавлять любителів природи.

Знайомство з фотовиставкою «Пташині історії» – це подорож у світ пернатих, який існує всередині галасливого міста і живе за своїми законами.

Експозиція працюватиме в холі першого поверху ОУНБ імені Дмитра Чижевського щоденно (крім неділі) з 10.00 до 17.00. Усіх бажаючих запрошуємо до перегляду.

Залишити відповідь

Вулична акція «Що ми знаємо про птахів»

Діяльність центру

Вулична акція «Що ми знаємо про птахів»

1 квітня у Міжнародний день птахів працівники Орхуського центру екологічної інформації бібліотеки провели вуличну акцію «Що ми знаємо про птахів».

На прибудинковому майданчику біля книгозбірні для кропивничан була представлена тематична добірка літератури, яка познайомила з яскравим і розмаїтим світом птахів.

Також бібліотекари запропонували всім бажаючим взяти участь у цікавій і пізнавальній вікторині на знання різновидів пернатих, їхніх біологічних особливостей, зовнішнього вигляду, способу життя. За правильну відповідь учасники акції отримували солодкий подарунок – цукерку.

Впевнені, що завдяки таким заходам діти і дорослі мають можливість більше дізнатися про дивовижний світ птахів.