Ви зараз переглядаєте Прованс, сонце, море, лаванда, книжки

Прованс, сонце, море, лаванда, книжки

19 січня 2024 року о 14.00 у відділі краєзнавства бібліотеки імені Дмитра Чижевського відбудеться творча зустріч з Валентиною Гребньовою – нашою землячкою, педагогом, дослідницею та мандрівницею.

Кандидатка філологічних наук, авторка ряду наукових робіт, майже 27 років віддала викладацькій роботі на кафедрі української літератури Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Нині пані Валентина – мешканка сонячного Марселя, яка вже багато років вивчає і досліджує Прованс та є авторкою й реалізаторкою багатьох тематичних екскурсій регіоном, пов’язаним насамперед з літературою, мистецтвом, театром і кінематографом.

У рамках творчої зустрічі буде презентована нова книга Валентини Гребньової «Прованс, сонце, море, лаванда, книжки». Книгу авторка присвятила учителю і другу – знаному українському літературознавцю, громадському і політичному діячеві Володимиру Панченку.

Модератор зустрічі – вчений-літературознавець, доктор філологічних наук, професор Григорій Клочек.

Тож усіх бажаючих запрошуємо на зустріч з цікавою співрозмовницею і талановитою письменницею Валентиною Гребньовою. Вхід за читацькими квитками.

Залишити відповідь