Ви зараз переглядаєте Подих війни

Подих війни

Шановні друзі! Запрошуємо вас на презентацію поетичної збірки Олени Прібиткової «Подих війни», яка відбудеться 13 травня 2024 року о 12.30 у відділі обслуговування користувачів бібліотеки Чижевського.

Географія життєвих шляхів авторки досить широка. Народилася вона в місті Лева, дорослішала, навчалася та проходила особисте становлення в центрі України, потім знову Львів і, нарешті, славетний Харків. Професійна діяльність Олени Прібиткової теж вражає різноманіттям. У роки юності – робота в сфері медицини, далі служба в органах внутрішніх справ, а пізніше адвокатська діяльність.

У березні 2022 року складна дорога з охопленого війною Харкова привела до Ужгорода, який на сьогодні є для пані Олени не лише безпечним прихистком, а й містом сильних людей та однодумців, разом із якими вона активно займається волонтерською діяльністю, а саме: надає правничу допомогу військовим, сім’ям загиблих, полонених і зниклих безвісти військовослужбовців.

В Ужгороді народилися вірші, які увійшли до першої поетичної збірки Олени Прібиткової «Подих війни». Книга побачила світ у лютому 2024 року.

Чекаємо вас у бібліотеці Чижевського.

Вхід за читацькими квитками.

Залишити відповідь