Ви зараз переглядаєте Охорона праці в галузях економіки

Охорона праці в галузях економіки

Охорона праці – сфера складна і багатогранна. У Концепції ООН про сталий людський розвиток безпека праці розглядається, як одна з основних вимог суспільства. Згідно з даними Міжнародної організації праці, щороку в світі реєструється приблизно 270 млн нещасних випадків, пов’язаних з трудовою діяльністю людини, і 160 млн робітників, які отримали професійне захворювання. Здійснення заходів з поліпшення умов праці та її охорони має стимулюючий вплив як на економічні результати виробництва.

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук ОУНБ імені Дмитра Чижевського презентує книжкову виставку «Охорона праці в галузях економіки», приурочену до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначають щорічно 28 квітня.

На виставці представлені книжкові та періодичні видання в галузі безпеки праці у машинобудуванні, сільському господарстві, харчовій промисловості, у сфері телекомунікацій, органах внутрішніх справ, освіті та медицині.

Виставка діятиме з 25 квітня протягом місяця у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук бібліотеки Чижевського.

Залишити відповідь