Ви зараз переглядаєте Нікітіни – родина свідомих українців

Нікітіни – родина свідомих українців

Відділ краєзнавства бібліотеки імені Дмитра Чижевського започатковує новий просвітницький проєкт – клуб «Історія краю в іменах», присвячений видатним краянам – відомим, невідомим і забутим, які вписали свої імена в літопис Степової Еллади.

Перше засідання клубу відбудеться 24 січня 2024 року о 14.00 і буде присвячене знаній у нашому місті родині Нікітіних.

Глава сімейства Василь Олександрович Нікітін належав до кола відомих українофілів, які свою енергію, ентузіазм і кошти спрямовували на розвиток духовності українців та зростання їх національної свідомості. Уродженець Полтави, випускник юридичного факультету Московського університету Василь Нікітін прожив у нашому місті 26 років, де став відомим громадським діячем.

П’ятеро його дітей Фауст, Юрій, Ніна, Марія і Тетяна були виховані в дусі любові до України, до її культури і традицій. По-різному склалися їхні долі, але усі вони залишилися свідомими українцями.

На першому засіданні клубу вас чекає багато цікавих історій та показ рідких фото документальних матеріалів, пов’язаних з родиною Нікітіних.

Тож усіх, кому не байдужа історія рідного краю, запрошуємо на перше засідання клубу «Історія краю в іменах». Вхід за читацькими квитками.

Залишити відповідь