Ви зараз переглядаєте Музи Тараса Шевченка

Музи Тараса Шевченка

Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського запрошує усіх шевченколюбів та шевченкознавців на непересічну подію.

27 червня о 12.00 відбудеться презентація монографії «Музи Тараса Шевченка. Інтимно-любовні дискурси української літературної шевченкіани».

Яким був ідеал жінки для Тараса Шевченка і чи був взагалі? Ким були жінки, в яких закохувався Поет. Щастя взаємного почуття чи страждання від нерозділеної любові підштовхували його на написання поезій і картин? Яким був Тарас – закоханий чоловік?

Про це все та багато іншого розповість автор дослідження – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Володимир Поліщук. Саме він практично вперше системно дослідив інтимно-любовні дискурси в об’ємній різножанровій шевченкіані.

Модератор заходу – доктор філологічних наук, професор Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Григорій Клочек.

Запрошуємо усіх охочих до бібліотеки Чижевського!

Залишити відповідь