Ви зараз переглядаєте У Чижевського відбудеться міжнародна конференція по туризму

У Чижевського відбудеться міжнародна конференція по туризму

16 червня 2022 року об 11.00 в Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського відбудеться VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України».

В програмі роботи конференції – пленарне засідання, присвячене нагальним проблемам розвитку туризму в регіонах України, робота наукових секцій за напрямками «Економічні проблеми, менеджмент та маркетинг в туризмі», «Географія туризму та рекреації», «Теоретичні, методичні та організаційні основи спортивного туризму та активної рекреації», «Психолого-педагогічні аспекти туризму та рекреації, підготовка фахівців з туризму», «Екологічні аспекти туризму та рекреації», «Краєзнавчий туризм».

До участі у конференції представили доповіді близько 70 науковців та туристів-практиків з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Луцька, Івано-Франківська, Тернополя, Вінниці, Ужгороду, Полтави, Умані, Кривого Рогу тощо. Серед учасників конференції 11 докторів наук та 34 кандидатів наук, значна кількість туристів-практиків.

Кропивницький представляє широкий загал науковців Льотної академії Національного авіаційного університету, а також Національного технічного університету, Державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, фахівців Обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та Обласного краєзнавчого музею.

Конференція пройде в offline та online режимах.

Залишити відповідь