Ви зараз переглядаєте Бібліотека започатковує новий медичний проєкт

Бібліотека започатковує новий медичний проєкт

Обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського у партнерстві з Кіровоградським обласним лабораторним центром започатковує новий освітній проєкт – «Академія здоров’я».

Учасники заходів матимуть нагоду зустрітися з представниками офіційної медицини – лікарями міста та області, одержати інформацію про хвороби, їх лікування та профілактику, а також оглянути відповідну літературу.

У здоровому тілі – здоровий дух, казали латиняни. І справді, якщо у людини нічого не болить, то і світ в радість, і ніщо не зможе її зупинити у досягненні своєї мети.

Важливою частиною проєкту є інформування про здоровий спосіб життя. Це одна з актуальніших тем сьогодення, яка теж потребує кваліфікованого підходу.

Тож запрошуємо вас у відділ документів з питань медицини та охорони здоров’я на зустрічі з експертами Кіровоградського обласного лабораторного центру.

Для тих, хто не матиме змоги потрапити на наші інформаційно-просвітницькі заходи, ми будемо робити стрім і викладати відео на facebook-сторінці бібліотеки.

Чекайте на повідомлення про перше заняття на тему «Covid-19 та імунопрофілактика: актуальні проблеми» на нашому сайті та на facebook-сторінці.

Залишити відповідь