Ви зараз переглядаєте Основи консенсусу в громаді

Основи консенсусу в громаді

Кропивницький став одним із міст, у якому знайшли прихисток люди, що через війну вимушено покинули свої домівки. Діалог і пошук консенсусу – це дієві інструменти забезпечення взаємодії та ефективної й доступної комунікації представників органів місцевого самоврядування, місцевих жителів та людей, які знайшли прихисток в нашому місті.

Запрошуємо відвідати тренінг «Основи консенсусу в громаді», який відбудеться 30 травня на базі Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського.

Початок заходу – 14:00.

До заходу запрошуються усі, хто зацікавлений у побудові спільної позиції усіх членів громади або хоче поглибити власні знання з ефективної комунікації з різними групами населення.

Під час заходу усі охочі зможуть дізнатися, які інструменти ефективно використовувати, щоб дійти згоди, як налагоджувати взаємодію в умовах конфліктних ситуацій та багато іншої, не менш цікавої та корисної інформації.

Захід модеруватиме регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» Інституту «Республіка» у Кропивницькому Анатолій Стоян.

Залишити відповідь