Ви зараз переглядаєте Княгиня Ольга – реформаторка Київської Русі

Княгиня Ольга – реформаторка Київської Русі

Друзі! 9 травня о 16.00 запрошуємо вас на зустріч з автором книги «Княгиня Ольга. Наріжний камінь церкви і держави» Сергієм Пєтковим.

Сергій Пєтков – письменник, журналіст, вчений, блогер, автор низки телевізійних проєктів і документальних фільмів, дослідник з питань етнодержавознавства, автор серії науково-популярних видань.

Правителька Русі княгиня Ольга – одна з найшанованіших жінок християнської цивілізації. Свята є небесною захисницею правоохоронців і суддів, податківців і митників, дипломатів та розвідників, а також вдів, чоловіки яких загинули на війні. Великій київській княгині моляться про звільнення від ворогів.

Якою вона була – ця славнозвісна, надзвичайної краси та розуму, київська княгиня Ольга? Історія її народження, сім’я, характер, державна діяльність? Адже століття між нами, сучасними українцями і видатною жінкою, яка після трагічної загибелі чоловіка – князя Ігоря Рюриковича – більше двадцяти років була правителькою Київської Русі.

Це видання частина проєкту «Україна – ідентифікація» з відновлення справжньої незаангажованої історії Руси-України. Кожне запитання – провокація і поштовх до наукового пошуку. Тільки той, хто сумнівається і шукає, зможе віднайти правду, бо кожен історичний факт пропускатиме крізь свою думку і серце.

Видання болгарською мовою.

Залишити відповідь