Ви зараз переглядаєте Презентація збірки поезій Ірини Небеленчук «Джерело Іппокрени»

Презентація збірки поезій Ірини Небеленчук «Джерело Іппокрени»

15 лютого о 15.15 в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація збірки поезій Ірини Небеленчук «Джерело Іппокрени».

Збірка «Джерело Іппокрени» є справжнім джерелом натхнення не одному шанувальнику поезії. І читач відразу відчуває, бачить, що найціннішим тут є люди, відносини між ними, любов до рідного краю. У кожного своя життєва дорога, сповнена радощами і смутком, щастям і розчаруваннями, пошуками істини та невдачами. Хтось уперто долає життєві перешкоди, а дехто не витримує випробувань буттям. Проте важливо залишатися людиною та з гідністю приймати віражі долі. Саме про це збірка поезій Ірини Небеленчук.

У трьох розділах вмістилися свідчення того, що всі витоки чудової поезії беруть початок з джерел людського життя. Це восьма збірка поезій Ірини Небеленчук, яка містить вірші філософського спрямування.

Захід відбудеться у відділі обслуговування користувачів (ІІІ поверх) обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Залишити відповідь