Ви зараз переглядаєте Інвалідність – не вирок

Інвалідність – не вирок

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Ми приєднуємося до міжнародної ініціативи і бажаємо всім, кому не байдужа ця проблема, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідності людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми.

В ОУНБ імені Дмитра Чижевського напередодні цієї дати, 1 грудня, об 11-00 відбудеться лекція-бесіда «Внесок людей з інвалідністю у музичне мистецтво» та мініконцерт для гостей заходу.

Модератор дійства – Олександр Полячок, керівник Музею музичної культури імені Кароля Шимановського та об’єднання поляків «Полонія».

Залишити відповідь