Ви зараз переглядаєте Як впоратись з емоційним вигоранням

Як впоратись з емоційним вигоранням

Емоційне вигорання – це синдром постійної втоми, емоційного виснаження, який посилюється з часом. Даний синдром притаманний людям, робота яких пов’язана зі спілкуванням. Високий ризик розвитку емоційного вигорання відбувається в умовах тривалих або збільшених інтелектуальних та комунікативних навантажень.

В умовах сьогодення зросла необхідність бути на зв’язку, вислуховувати інших, говорити, стежити за актуальними новинами та перевіряти їх. Втома, роздратування та збудження може погіршити стосунки в колективі, родині та навіть призвести до хвороб. 

Іноді в такому стані людина може почати звинувачувати себе за лінощі, більше сумніватися в собі, вимагати від себе по максимуму. Але така поведінка лише збільшує емоційне виснаження. Чим раніше відбувається профілактика емоційного вигорання, тим легше з ним впоратися.

Запрошуємо вас на чергове засідання Батьківського клубу, на якому поговоримо про симптоми емоційного вигорання та дізнаємось ефективні поради по його запобіганню.

Батьківський клуб відбудеться 2 лютого о 15.00 у відділі обслуговування користувачів.

Якщо ви відчуваєте, що вам потрібна допомога, не забувайте – завжди є можливість звернутися на консультацію до психолога, щоб краще розібратися в собі та своїй ситуації.

Робота клубу здійснюється у межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Благодійним фондом «Безпечне майбутнє» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

#Спільно

Залишити відповідь