Ви зараз переглядаєте Презентація електронного архіву Анатолія Пивовара

Презентація електронного архіву Анатолія Пивовара

4 квітня о 15.30 запрошуємо істориків, працівників музеїв, архівів, краєзнавців на презентацію електронного архіву наукових робіт та робочих матеріалів вченого, дослідника історії Анатолія Васильовича Пивовара – «ПивоварАрхів», яка відбудеться у відділі краєзнавства Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського.

Анатолій Васильович Пивовар (1958-2022) – український історик та археограф, який понад 30 років займався вивченням історії Центральної та Південної України. Колом наукових інтересів дослідника були історична картографія та історична географія, історія заселення краю, церковна історія. Завдяки його дослідницькій та подвижницькій роботі в архівосховищах України, Польщі, Франції та Російської федерації було виявлено тисячі унікальних документів та матеріалів, які дозволяють по новому підійти до вивчення історії Центральної та Південної України другої половини ХVII – середини ХХ століття.

Сотні тисяч знайдених та оцифрованих дослідником документів і матеріалів, з огляду на його ранню смерть, потребують уведення до наукового обігу, що сприятиме і дослідженню історії краю, і увічненню пам’яті про дослідника та його вклад в українську науку.

Електронний архів «ПивоварАрхів» складається з матеріалів про особистість науковця, його листування, публікацій, бібліографії, рукописів, карт тощо.

Запрошуємо на презентацію.

Залишити відповідь