Ви зараз переглядаєте Артхаусклуб «У Чижевського» запрошує!

Артхаусклуб «У Чижевського» запрошує!

30 жовтня о 16.00 годині в актовому залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського відбудеться показ китайсько-французької кримінальної драми «Озеро диких гусей». Світова прем’єра стрічки відбулася 18 травня 2019 року на 72-му Канському міжнародному кінофестивалі, де вона брала участь в основній конкурсній програмі у змаганні за Золоту пальмову гілку.

Країна: Китай, Франція, 2019

Хронометраж: 110 хв.

Жанр: кримінальна драма

Режисер: Дяо Інань («Чорне вугілля, тонкий лід»)

У ролях: Ху Ге, Квай Луньмей

Головний герой фільму Чжоу входить до складу банди, яка займається крадіжками мотоциклів. Під час сутички він випадково вбиває поліцейського. За цей вчинок його розшукують всі місцеві правоохоронці. До того ж призначено чималу грошову винагороду тому, хто скаже місцезнаходження Чжоу. Тепер йому доводиться ховатися від вчорашніх друзів. Чжоу знайомиться з повією, яка також змушена жити осторонь від усіх. Якщо діятимуть спільно, то у обох з’явиться шанс на порятунок.

Фільм повністю знято на уханському діалекті, а не на традиційному для Китаю мандарині. Характерною відмінністю стрічки є впізнавана атмосфера азіатських нуарів. Напруження у кадрі не спадає ні на хвилину, а лише посилюється з кожною черговою появою героїв на екрані.

Фільм наданий компанією «Артхаус Трафік» https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/

Вхід вільний.

Залишити відповідь