Ви зараз переглядаєте Дім, який завше з тобою…

Дім, який завше з тобою…

Чи маєте ви плани на Всесвітній день поезії? Якщо ні, то будемо раді бачити вас у бібліотеці Чижевського на поетичних читаннях Надії Гармазій «Дім, який завше з тобою…».

Дім – це щось однозначно більше, ніж місце, де ми живемо. Дім – це те, що всередині нас, і те, що з нами, де би ми не були. Війна змусила багатьох залишити свої домівки. Але наш дім незмінно залишився в нас, і ми несемо його з собою. Як тривожний наплічник, як пам’ять, як відчуття себе. Він б’ється із ритмом серця, він болить невиболеним болем і голосить онімілим криком, але він залишається в нас, щоби ми стали домом для тих, кого любимо.

Про все це ви зможете почути у віршах Надії Гармазій під час поетичних читань. Окремі твори поетеси звучатимуть у супроводі авторської музики гітариста Дмитра Дороша, розкриваючи їхню емоційність і силу.

Її творчість – це розмова про сокровенне, це синтез відродження через любов, волю, це проживання втрати і відродження із себе самої. Сповнена інтелектуальних метафор та іронії, поезія Надії Гармазій не позбавлена краси і природності свого самоозначення, завдяки чому перед нами відкривається її принадний вимір, її бентежність і відчуття слова як дому, який завше з тобою…

Чекаємо вас 21 березня о 16.00 у відділі обслуговування користувачів головної книгозбірні області.

#тижденьпоезії2024

Залишити відповідь