Ви зараз переглядаєте День відкритих дверей у бібліотеці Чижевського

День відкритих дверей у бібліотеці Чижевського

30 вересня, з 12.00 до 17.00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського – День відкритих дверей. Протягом дня на кропивничан та гостей міста чекають багато цікавих презентацій, виставок, оглядових екскурсій-ознайомлень з відділами, з новітніми ресурсами, інформаційними послугами Бібліотеки та інші заходи.

В холі І поверху проходитиме великий відкритий перегляд літератури: кожен відділ представить нові надходження, тематичні майстер-класи фотозони, книжкові інсталяції, демонстрація відео «Публічні бібліотеки Кіровоградщини під час війни: разом до Перемоги!». Також ви матимете змогу придбати книгу на виставці «Купуй новинки – читай сучасне!» від книгарні Ольги Власової, та взяти участь в акції «Візьми рослину у родину».

Запрошуємо на флешмоб «Читають бібліотекарі. Моя улюблена література». Протягом дня кожен працівник бібліотеки зачитує рядки зі свого улюбленого твору.

Крім цього, кожен відділ підготував цікавинки для своїх користувачів та гостей:

О 12:00 у віддділі рідкісних та цінних видань відбудеться лекція екслібриси колекції О.Ільїна», у відділі мистецтв – поетичні читання від мистецтвознавиці Елли Янчукової, в Інтернет-центрі віртуальна екскурсія «Хортиця» та музичне привітання від творчого об’єднання «Вітрила» (бард Віктор Коваленко) у холі бібліотеки.

О 13:00 в актовій залі бібліотеки – відкритий кіносеанс «Нові імена українського кіно» від відділу мистецтв та «День першокурсника» у відділі документів з питань медицини та охорони здоров’я.

О 13:30 гра у бібліотечну розстановку книг «Дешифрувальник» та вікторина «Бібліоквіз для ерудитів» від інформаційно-бібліотграфічного відділу у холі першого поверху.

О 14:00 запрошуємо на бібліоквест «Знайомство з бібліотекою» від відділу документів з економічних, технічних та природничих наук.

О 16:00 у відділі обслуговування користувачів відбудеться зустріч молодих місцевих поетів та читання їхніх нових поезій – поетичний колаж «Війна. Поезія. Молодь».

Також маєте можливість долучитись до вуличних акцій о 12:00 «Бібліотека – територія єдності» та «Стиль життя – здоров’я» на прибудинковому майданчику бібліотеки.

Саме в цей день ми оголошуємо БЕЗКОШТОВНИЙ запис до бібліотеки. Не зволікайте та поспішайте до нас! Кожен знайде собі розвагу до смаку, тож мерщій обирати!

Запрошуємо 30 вересня до обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.

Залишити відповідь