Ви зараз переглядаєте ChromJunior, або Як навчатися граючи

ChromJunior, або Як навчатися граючи

Друзі, маємо круту новину!

3 11 лютого в бібліотеці Чижевського розпочинає свою роботу освітній простір «ChromJunior».

За допомогою сучасних багатофункціональних хромбуків в ньому можна навчитися безпечно подорожувати мережею Інтернет, створювати анімовані проєкти та інтерактивні вправи, short story та презентації. А ще самостійно запрограмувати роботів.

Якщо вашого тинейджера не відтягнути від ноута чи телефону, запропонуйте йому розваги зробити крутішими та цікавішими, а захоплення більш корисними та пізнавальними.

Так, в найближчі два місяці в освітньому просторі «ChromJunior» його учасники приділятимуть увагу безпеці ігр в Мережі, поглинуть в інтерактивне середовище мови програмування Scratch, займатимуться кодуванням, відкриватимуть для себе можливості онлайн-сервісу LearningApps, створюватимуть фото- і відеопрезентації в Canva та багато іншого.

Освітній простір «ChromJunior» працюватиме щосуботи о 12:00. Усі активності безкоштовні! Це стало можливим завдяки гуманітарній допомозі благодійного фонду «Безпечне майбутнє».

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/pdAzyN7JL7RBpWWC9

До речі, попрацювати за хромбуками можна кожного дня, наприклад, коли вдома немає світла. Запрошуємо дівчат та хлопців 10-14 років до бібліотеки Чижевського!

Залишити відповідь