Ви зараз переглядаєте Батьківський клуб запрошує!

Батьківський клуб запрошує!

Як допомогти дитині, яка перебуває в стресі, як розв’язувати конфлікти, що приховується за складною поведінкою дитини. Ці питання ставлять собі, певно, усі батьки. Особливо зараз, під час війни, коли і самим дуже важко справлятися зі стресовими ситуаціями. Відповіді та поради мамам й татам надають на засіданнях Батьківського клубу, який діє в бібліотеці Чижевського.

Лише минулого тижня на його засіданні обговорювали сучасні ризики в житті підлітка і як почати розмову з дитиною про них. Ще раніше мова йшла про сутність та причини булінгу, а також питання відповідальності за подібне насильство. А далі темами Батьківського клубу будуть типи і форми прив’язаності, харчування та особиста гігієна дитини, сексуальне виховання, подолання залежності дитини від гаджетів, арт-терапія та багато інших.

Розуміти своїх дітей, будувати з ними позитивні стосунки, надавати необхідну підтримку – нелегкі завдання, що стоять перед батьками. Вирішити їх допоможе Батьківський клуб, де підкажуть, як бути хорошими батьками хороших дітей.

Робота клубу здійснюється у межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Благодійним фондом «Безпечне майбутнє» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Слідкуйте за анонсами та приходьте!

Залишити відповідь