Ви зараз переглядаєте Яскраві барви перемоги

Яскраві барви перемоги

До Дня Української Державності в бібліотеці Чижевського презентується виставка художніх робіт «Барви перемоги» учнів дитячої художньої школи імені Олександра Осмьоркіна. Ця чудова колекція малюнків створена юними художниками під керівництвом викладачки художньої школи – Ірини Зантарії.

Художник – той самий чарівник, тільки замість палички у нього пензлик. З таким гаслом займаються діти на уроках Ірини Михайлівни. Саме так вона відпускає їх творчий задум у русло вільних фантазій. На експозиції представлені емоційні, експресивні твори маленьких художників, в яких спостерігається злива кольорів – чистих, насичених і дзвінких у своїх поєднаннях. Персонажі їх картин добродушні, дотепні і сміливі в очікуванні перемоги і радості життя.

Звичайно, в ці нелегкі для України часи, діти малюють наших сміливих мужніх воїнів і чудових українок у калиновому намисті, малюють Маріуполь і Київ, козака Мамая і сучасних незламних захисників.

Роботи, виконані юними художниками, доводять, що джерело творчості невичерпне. Всі охочі мають змогу долучитись до чарівного світу мистецтва 26 липня о 12. 00.

Залишити відповідь