Ви зараз переглядаєте Артхаус клуб «У Чижевського» запрошує!

Артхаус клуб «У Чижевського» запрошує!

Артхаус клуб обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського запрошує усіх кіноманів та кінофанів до перегляду якісного нового європейського та українського кіно.

Кіноклуб та кінокомпанія “Артхаус Трафiк” пропонують французьке, німецьке та канадійське романтичне та інтригуюче кіно, яке тримає глядача з першої і до останньої хвилини. Всі кінофільми отримали премії та відзнаки.

До репертуару увійшли найкращі стрічки останніх років.

10.12.2022
КОХАНЦІ
Країна: Франція, 2020
Хронометраж: 102 хв.
Жанр: мелодрама, трилер
Режисер: Ніколь Ґарсія
У ролях: Стейсі Мартін («Німфоманка», «Молодий Годар»), П’єр Ніне («Чорна скринька», «Обіцянка на світанку», «Франц»), Бенуа Мажимель («Моє прекрасне літо з Софі», «Молода кров», «Піаністка»)

Ліза – ідеальна дівчина, Сімон – типовий «поганий хлопець», і вони без тями закохані одне в одного. Але через свою важку вдачу Сімон змушений тікати зі звичного життя та переховуватись. Після трьох років очікувань Ліза виходить заміж за багатого та успішного чоловіка. Разом із ним вона вирушає на екзотичний острів в Індійському океані, де, як виявляється, переховується її колишній коханий.

17.12. 2022
СИЛА ВОЛІ
Країна: Франція, Німеччина, Канада, 2016
Хронометраж: 134 хв.
Жанр: спортивна драма
Режисер: Стiвен Гопкiнс
У ролях: Стефан Джеймс, Джеремi Айронс («Лолiта»), Вiльям Герт («Поцелунок жiнки-павука»), Керiс ван Хаутен («Гра престолiв»)

Правдива історія легендарного чорношкірого атлета Джесі Оуенса, чия неймовірна завзятість привела його на Олімпійські ігри 1936 року в нацистському Берліні. Спокуси, що зустрілися на його шляху, – ніщо в порівнянні з грандіозним забігом, за яким слідкував увесь світ. Затамувавши подих, одні сподівалися на перемогу Джессі як на символ справедливості і гідності, а інші жадали його поразки в ім’я тріумфу ідеології. Кілька секунд – і Джессі увірвався в історію, кинувши зухвалий виклик самому Гітлеру.

Запрошуємо глядачів Кропивницького щосуботи о 15.00 до нашої актової зали.

https://www.facebook.com/ArthouseTraffic

“Артхаус Трафiк” www.arthousetraffic.com

Проект «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» http://kinoklub.org.ua

Залишити відповідь