Ви зараз переглядаєте До уваги глядачів та шанувальників кіно

До уваги глядачів та шанувальників кіно

Артхаус клуб бібліотеки Чижевського запрошує усіх бажаючих до перегляду якісного, нового європейського та українського кіно.

У липні кіноклуб та кінокомпанія “Артхаус Трафiк” пропонують анімаційні та художні фільми, психологічні триллери, комедії та шпигунські пристрасті. Усі фільми отримали премії та відзнаки.
До репертуару увійшли найкращі стрічки з каталогу «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа».

Запрошуємо щосуботи о 16.00 до нашої актової зали.

https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/

“Артхаус Трафiк” www.arthousetraffic.com

Проект «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» http://kinoklub.org.ua

2. 07. 2022
16.00

СНІГУ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ

Країна: Польща, Німеччина, 2020
Хронометраж: 113 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Малгожата Шумовська («Обличчя»), Міхал Енглерт
У ролях: Алек Утгофф («Дивні дива»)

Женя був у Чорнобилі в момент аварії, і, можливо, саме це стало причиною його особливих здібностей. Емігрувавши з України, він працює масажистом у невеликому польському містечку. Хлопець лікує не лише тіло, але й душу. Заможні клієнти довіряють йому свої тривоги, переживання й таємниці. Так Женя перетворився на гуру: одинокі й нещасні, попри своє багатство, люди квапляться на масаж, щоб почути, як жити далі.

9. 07. 2022
16.00 

ШПИГУНСЬКА ГРА

Країна: США, 2018
Хронометраж: 98 хв.
Жанр: трилер
Режисер: Бен Луїн
У ролях: Пол Радд, Гай Пірс, Марк Стронг, Пол Джаматті, Сієнна Міллер

Розпал Другої світової війни. Життя Мо Берга, інтелектуала, поліглота, випускника престижного університету та відомого спортсмена-бейсболіста, круто змінюється, коли йому пропонують співпрацю з Управлінням стратегічних служб (попередник ЦРУ). Завдяки своїм різноманітним талантам, а також вмінню зберігати секрети, Мо швидко освоюється в ролі шпигуна. Від виконання його першого завдання залежить, щонайменше, доля цілого світу. Берг повинен вирушити в нацистську Німеччину, щоб викрасти або знищити Вернера Гейзенберга, одного з учених – розробників атомної бомби…

16.07.2022
16.00 

КРИПТОЗООПАРК

Країна: США, 2021
Хронометраж: 95 хв.
Жанр: анімація, фантастика
Режисер: Деш Шоу

Каліфорнія, 1970 рік. Поки молодь практикує вільну любов і протестує проти істеблішменту і в’єтнамської війни, в підпіллі розгортається ще одна таємна боротьба. Ветеринарка Лорен Ґрей шукає криптидів – істот, існування яких наука заперечує – та оберігає їх від злих очей у «Криптозоопарку». Та після неочікуваних гостей в її заповіднику дослідниця думає про відкриття закладу світові – щоб навчити людей і фантастичних істот співіснувати.

23. 07. 2022 
16.00

КОРОТКО КАЖУЧИ

Країна: Австралія, 2021
Хронометраж: 90 хв.
Жанр: романтична комедія
Режисер: Джош Лоусон
У ролях: Рейф Сполл («Зомбі на ім’я Шон», «Життя Пі»), Зара Ньюман

Тедді завжди відкладає все на потім. Та, прокинувшись уранці після свого весілля, він виявляє, що здійснює стрибки в часі, – кожні кілька хвилин він переміщується в майбутнє на наступний рік свого життя. Хлопець намагається знайти вихід, аби не втратити всіх своїх років.

30. 07. 2022 
16.00

ЗЕЛЕНА КОФТА

Країна: Україна, 2014
Хронометраж: 100 хв.
Жанр: психологічний триллер
Режисер: Володимир Тихий
У ролях: Олександра Петько, Борис Гавриленко, Тарас Ткаченко, Леся Калинська, Юрій Одинокий, Ярослав Гаврилюк, Іван Баклан

Дія фільму відбувається в наші дні. В одному зі спальних районів великого міста зникає 7-річна дитина. Після місяця безуспішних пошуків старша сестра хлопчика бере справу в свої руки. Вона впевнена, що знає, хто викрав брата. Відчай, почуття провини і безсилля — чи достатньо цього для виправдання страшної помсти?

Залишити відповідь